مشاوره و سفارش

قرنیز پلیمری

قرنیز ها از جنس انواع پلیمر های فشرده هستند که دورتا دور لبه پایینی دیوار، لبه بالایی دیوار، دورتا دور در و یا پنجره را می پوشانند.

قرنیز هایی که دورتا دور سقف خانه کار گذاشته میشوند، عملکرد جالبی برای جمع‌آوری آب باران از سقف و سرازیر شدن آن به پائین دارند. بسیاری از قرنیزها دورتا دور سقف و یا گوشه پایین دیوار علاوه بر جنبه کاربردی، جنبه زیبایی نیز دارند.

ام دی اف (MDF)

‌ام‌دی‌اف یک ماده مرکب چوبی است که از مواد مختلفی می‌تواند تهیه گردد. در جهان بیشتر MDF ها بر پایه چوب و از چوب‌های نرم مثل درخت کاج تهیه می‌شوند.

اساس ترکیب MDF چوب و رزین است که تحت فشار و حرارت قرار گرفته و با افزایش استحکام، مقاومت در برابر آتش و نفوذ ناپذیری، خواص بهتری نسبت به چوب نرم خواهد داشت. همچنین قابلیت ماشین کاری بالایی نیز دارد که قبل از این تنها چوب‌های سخت قابلیت کارهای مکانیکی و ماشین کاری را دارا بودند. 

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
قرنیز پلیمری-سفارشیموجودتماس بگیرید
ام دی اف (MDF)-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلفن دفتر مرکزی

۰۲۱۳۳۲۸۷۱۶۱

آدرس دفتر مرکزی

تهران - شهرک صنعتی خاوران - بازار چوب ایران - صنوبر دوم - پلاک ۲۶۰۸

ایمیل

emailrasul@gmail.com

درباره ما :

مجموعه مارکا پروفیل، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع قرنیز پلیمری و MDF آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه مارکا پروفیل

رسول یاوری

Call Now Buttonتماس بگیرید