مارکا پروفیل
خانه / پروفیل پی وی سی / قیمت خرید پروفیل پی وی سی

قیمت خرید پروفیل پی وی سی

خرید پروفیل پی وی سی از بازار به منظور استفاده در فضا ها و مکان های مختلف صورت می گیرد. قیمت این کالا با توجه به ابعاد آن و شرکت تولید کننده و برند بودن آن متنوع است.
پروفیل پی وی سی یکی از پروفیل هایی پر کاربرد است که امروزه در بخش های مختلف و ساخت قطعات گوناگون به کار می رود. یکی از موارد کاربرد این ماده تهیه پروفیل های پی وی سی درب و پنجره می باشد. بخش عمده ای از خرید پروفیل پی وی سی در بازار امروزه برای این قسمت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید پروفیل پی وی سی

خرید پروفیل پی وی سی به روش های مختلف صورت می گیرد. عمده فروشی یکی از رایج ترین شیوه های مورد استفاده در بازار است. هر کالای تولیدی برای پخش در بازار توسط عمده فروشان به بازار های پخش عرضه می شود. برخی ویژگی های این روش فروش عبارت است از:

 • خرید به تعداد زیاد با قیمت بسیار مناسب
 • در صورت خرید زیاد معمولا هزینه ارسال بر عهده فروشنده خواهد بود.
 • کاهش هزینه های تولید برای تولید کننده
 • سود بیشتر خریدار
 • توزیع به واحد های فروش کوچکتر

در حقیقت خرید عمده مناسب واحد های پخش است که واسط بین تولید کننده و مصرف کننده می باشند.

خرید پروفیل پی وی سی

فروش ویژه انواع پروفیل درب و پنجره

یکی از وسایلی که در بخش ساختمان مورد استفاه قرار می گیرد، پروفیل پی وی سی است. فروش ویژه یکی از روش های فروش است که باعث تهیه این کالا با قیمت مناسب و ارزان خواهد شد. این مدل فروش از سوی فروشنده اعلام می شود که با تخفیف های قابل ملاحظه همراه خواهد بود. خرید پروفیل پی وی سی با قیمت ویژه موجب تهیه آن در ابعاد و مقدار دلخواه خواهد شد. این تجهیزات در سه نوع تولید می شوند:

 • پروفیل سه محفظه ای
 • پروفیل پنج محفظه ای
 • پروفیل کشویی

کاربرد هر کدام از انواع پروفیل های ذکر شده متفاوت است. مثلا نوع سوم برای ساختمان هایی به کار می رود که با محدودیت فضا مواجه هستند. این محصول به صورت فروش ویژه توسط فروشندگان عرضه می شود. معمولا فروش ویژه در ایام خاصی از سال صورت گرفته و تخفیف های خوبی در این مدت به افراد و خریداران و مصرف کنندگان مختلف ارائه می شود.

خرید پروفیل پی وی سی

مشاوره خرید پروفیل با کیفیت

همان طور که اشاره شد خرید پروفیل پی وی سی برای ساخت در و پنجره صورت می گیرد. در واقع این یکی از کاربرد های مهم این تجهیزات می باشد. برای خرید این کالا می توان با فروشندگان یا کارشناسان با تجربه در این زمینه مشاوره نمود. این مشاوره می تواند با تبادل اطلاعات در زمینه های زیر صورت گیرد:

 • محل قرار گرفتن پنجره
 • کیفیت متریال به کار رفته در آن
 • چگونگی تولید
 • نوع استاندارد های تولید
 • کیفیت شیمیایی
 • کیفیت فیزیکی
 • سری پروفیل یا همان عرض
 • تاج پروفیل یا ارتفاع

دریافت اطلاعات فوق می تواند در زمینه خرید این تجهیزات موثر واقع شود و به خرید پروفیل پی وی سی با کیفیت منجر شود.

خرید پروفیل پی وی سی

تولید پروفیل پی وی سی استاندارد

در مراحل تولید انواع پروفیل پی وی سی رعایت استاندارد های لازم از اهمیت خاصی برخوردار است. این استاندارد ها شامل خصوصیات فیزیکی و شیمیایی، ابعاد که شامل تاج و سری آن خواهد شد. نام شرکت تولید کننده نیز از اهمیت خاصی برخوردار است که برخی تولید کننده ها در این زمینه به عرضه با کیفیت این اجناس می پردازند. تعداد حفره های مناسب نیز از دیگر ملاک های سنجش و ارزیابی این اجناس می باشد. از این رو با بررسی مشخصات فنی در مجموع و در ارتباط با یکدیگر به خرید پروفیل پی وی سی استاندارد و با کیفیت خواهد انجامید. تولید این کالا در کارخانجات صنعتی بر اساس نیاز روز صورت می گیرد. این نوع پروفیل ها به ویژه امروزه در بخش صنعت ساختمان سازی و فعالیت انبوه سازی مسکن مورد استفاده بسیار قرار می گیرند.

خرید پروفیل پی وی سی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
رسول یاوری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره مدیر فروش: 09122311419
شماره پشتیبان: 09191310868
شماره تلگرام: 09106521419
کانال تلگرام: Markaprofile
پست الکترونیکی: emailrasul@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی انحصاری فروش پروفیل پی وی سی کندو نامبر۱

پنجره های پیشرفته با جنس پی وی سی، تغییرات بزرگی را در صنعت درب و پنجره ایجاد کرد. این پنجره علاوه بر این که صدا از آن عبور نمی کند، اجازه رخنه گرما، سرما و باران نیز به اتاق ها نخواهد داد. یکی از ابزار کار رفته در ساخت درب و پنجره پی وی سی، پروفیل می باشد. پروفیل ها برای این کار انواع مختلفی دارند که عبارتند از:پروفیل لنگه پروفیل لنگه دربپروفیل پانلپروفیل میانی پروفیل درب بیرون بازشوپروفیل میانی متحرک پروفیل اتصال قاب به قاب پروفیل زهوارپروفیل فریم کشوییپروفیل لوله و پروفیل اتصال لولهپروفیل لنگه کشویی قابل توجه است که باید در مرحله آماده سازی قاب درب و پنجره، نظارت کاملی صورت بگیرد تا فریم ها کاملاً قالبی باشند. برای کارایی هر چه بالاتر درب و پنجره پی وی سی، کیپ شدن آن بسیار مهم است؛ طوری که 30 درصد از کیفیت این محصولات، بستگی به همین موضوع دارد. در این راستا، شرکت های مختلفی فعالیت می کنند که پروفیل پی وی سی کندو، یکی از معروف ترین ابزار ها می باشد.