مارکا پروفیل
خانه / قرنیز ام دی اف / مرکز فروش قرنیز ام دی اف ۱۵ سانت ۱۶ میل در مشهد

مرکز فروش قرنیز ام دی اف ۱۵ سانت ۱۶ میل در مشهد

مرکز فروش قرنیز ام دی اف ۱۵ سانت ۱۶ میل به صورت غیر مستقیم از طریق سایت اینترنتی آنلاین می باشد که نرخ این محصول از طریق این مرکز ارزان تر است زیرا فقط ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده برقرار است. مرکز فروش این محصول را با کیفیت و مرغوبیت بالا در اختیار مشتریان قرار می دهد.

مرکز فروش قرنیز ام دی اف 15 سانت 16 میل در مشهد

انواع ابعاد قرنیز ام دی اف را بشناسید

انواع ابعاد قرنیز ام دی اف را بشناسید

به نواری که به دیوار به صورت طولی در فضای داخلی منزل به کار می برند قرنیز می گویند. این محصول در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شود. قرنیز ام دی اف هم مانند قرنیز های دیگر در ارتفاع ۷ تا ۹ سانتی متری تولید می شود.

این نمونه در برابر نفوذ آب و ضربه محافظت می کند و طول قرنیز ام دی اف معمولا ۲۸۰ یا ۳۳۸ سانتی متر است که توسط پیچ یا میخ آن را به دیوار متصل می کنند. هنگام پارکت همیشه چند سانت از دیوار و کف پوش را به دلیل انبساط و انقباظ فاصله می گذارند که نمای زشتی دارد که برای جلوگیری از زشتی دیوار را در ابعاد مختلف بستگی به فضای داخل منزل قرنیز می کنند.

ضخامت قرنیز را از پایین ترین و ضخیم ترین بخش در نظر می گیرند که چیزی معادل ۱۶ میلی متر می باشد. در فضای کوچک از قرنیز ام دی اف با ارتفاع ۷ سانتی متر استفاده می شود و در فضا های بزرگ تر از ارتفاع ۹ سانتی متری قرنیز استفاده می شود که جلوه بیش تری دارد.

تولیدی قرنیز چوبی ام دی اف ۱۵ سانت ۱۶ میل خام

تولیدی قرنیز چوبی ام دی اف 15 سانت 16 میل خام

تولید قرنیز ام دی اف با کیفیت و مرغوبیت بالا انجام می شود و از طریق این سایت به فروش می رسد. در تولیدی هرچه مرغوبیت قرنیز بیش تر باشد درجه کیفیت عالی را به خود می گیرد و در قیمت گذاری تاثیر بسزایی دارد. یکی از بهترین مرکز فروش قرنیز از تولیدی از طریق سایت اینترنتی می باشد که یک گزینه عالی به بازار جهانی محسوب می شود.

تولیدی قرنیز چوبی ام دی اف  ارزان را از طریق این مرکز که این محصول را به صورت کلی و جزئی می فروشد می توان خرید، با توجه به اطلاعاتی که در مورد قیمت قرنیز داریم می توانیم در هزینه های خود صرفه جویی کنیم و قیمت مناسب قرنیز را خریداری کنیم.  در تولید قرنیز درجه یک این محصول ارزش قیمتی بالایی برای فروش دارد.

در تولید قرنیز ام دی اف خام برای مشتریانی که به صورت جزئی این محصول را می خواهند در بسته بندی مخصوص در این سایت به آن ها ارائه داده می شود ولی برای مشتریانی که به صورت کلی خواهان این محصول هستند برای آن عمده ای صورت می گیرد. قرنیز ام دی اف به خاطر کیفیت خوبی که در تولیدی دارد یک محصول پرفروش محسوب می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
رسول یاوری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره مدیر فروش: 09122311419
شماره پشتیبان: 09191310868
شماره تلگرام: 09106521419
کانال تلگرام: Markaprofile
پست الکترونیکی: emailrasul@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش قرنیز ام دی اف ۹ سانت ۱۶ میل مشکی

قرنیز یک نمونه از مصالح ساختمانی است که استفاده های زیادی در ساخت و ساز دارد. این محصول در اندازه های مختلفی تولید می گردد و به مشتری ها عرضه می گردد. مرکز فروش

پاسخی بگذارید