مارکا پروفیل
خانه / پروفیل تاشو / پروفیل تاشو تزئینی با روکش پی وی سی

پروفیل تاشو تزئینی با روکش پی وی سی

پروفیل تاشو تزئینی با روکش پی وی سی را میتوان ابزاری برای تزئین و پوشاندن فاصله ی بین سقف تا دیوار در نظر گرفت. این محصول در انواع رنگها یافت می شود و یکی از استفاده های آن جلوگیری از ضربه خوردگی گچ دیوار است.

قیمت پروفیل تاشو با روکش پی وی سی

این پروفیل که جنس آن از ام دی اف (MDF) بوده و دارای روکش از جنس پی وی سی می باشد ، در حقیقت برای پوشاندن نبش ستون ها بکار گرفته می شود تا دیوارها از ضرب دیدگی مصون بمانند. قیمت پروفیل تاشو با توجه به اندازه و رنگ آن متغیر می باشد.

پروفیل تاشو

پروفیل تاشو

ویژگی های پروفیل تاشو ام دی اف

این پروفیل ها ضد آب بوده و معمولا در مکانهای پر تردد که امکان ضربه خوردن دیوار ها وجود دارد استفاده می شود. پروفیل تاشو ام دی اف به علت داشتن روکش پی وی سی مقاوم در برابر خش و سائیدگی است.

پروفیل تاشو

پروفیل تاشو

پروفیل تاشو

خصوصیات پروفیل تاشو روکش دار عبارتند از:

  • ضخامت هر شاخه: ۳ میلی متر
  • نوع روکش: پی وی سی (PVC)
  • تنوع رنگ: ۲۶ رنگ متفاوت
  • پهنای شاخه: ۵ و ۸ سانتی متر
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
رسول یاوری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره مدیر فروش: 09122311419
شماره پشتیبان: 09191310868
شماره تلگرام: 09106521419
کانال تلگرام: Markaprofile
پست الکترونیکی: emailrasul@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی پروفیل تاشو ام دی اف درجه ۱ خوش قیمت

حاصل کار استفاده از روکش های پی وی سی طی فرایند روکش چسبانی به شاخه های ابزار خورده ام دی اف، پروفیل نامیده می شود. پروفیل ام دی اف، را پیش از روکش کردن، توسط دستگاه های سی ان سی، می توان برش، سوراخ یا شیار کرد. پروفیل ام دی اف در پروژه های کم خرج که کیفیت بالایی را مطلبند، بسیار مناسب می باشد. کار با پروفیل ام دی اف، بازار مناسبی را در اختیار خانه سازان، طراحان دکور، مهندسان و کسانی که به طور هنری کار می کنند، قرار می دهد.  انواع پروفیل ام دی اف عبارتند از: پروفیل نبشی  پروفیل درب پروفیل تاج پروفیل کرکره پروفیل روکوب پروفیل لبهپروفیل تاشو ام دی اف و ...